Jesteśmy firmą rodzinną od pokoleń związaną z tajnikami polskiej i litewskiej kuchni dworskiej.

imgW oparciu o zespoły zdolnych kucharzy naszych restauracji, jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wybredne gusta kulinarne. Doświadczony zespół kelnerów zapewnia dyskretną i profesjonalną obsługę uroczystości.

Przyjęcia mogą się odbywać w naszych restauracjach, biurach, placówkach kulturalnych i handlowych oraz prywatnych domach, ogrodach lub w miejscu wskazanym przez klienta.

Współpracujemy z firmami posiadającymi swoje sale, zróżnicowane pod względem wielkości oraz wystroju, tak więc możemy zadowolić nawet najbardziej kapryśnego klienta.

img 3

  • Firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez plenerowych małych i dużych nawet dla kilku tysięcy osób. Cena podlega negocjacji i jest kalkulowana indywidualnie wg zamówienia z karty menu.
  • Biorąc pod uwagę możliwości i doświadczenie naszej firmy, podejmujemy się obsługi przyjęć weselnych jak również innych uroczystości rodzinnych (chrzciny, rocznice urodzin, ślubów, imieniny ,stypy pogrzebowe itp. )
  • Serwis cateringowy jest do państwa dyspozycji przez całą dobę i zapewnia profesjonalną obsługę nawet kilku tysiącom gości jednorazowo.
  • W technologii produkcji potraw używamy tylko i wyłącznie składników naturalnych.

Restauracja Ratuszowa w Brzegu to miejsce wyjątkowe pod każdym względem.

img2Znajdą Państwo tutaj niepowtarzalny klimat starych renesansowych wnętrz o sklepieniach łukowych z żyrandolami i kinkietami z miedzianej polichromii przepełnionych zabytkowymi drobiazgami oraz tradycyjną kuchnię brzeska – która łączy najlepsze w kuchniach śląskiej, kresowej i polskiej bliskie naszym podniebieniom smaki.

Oferujemy Państwu organizacje bankietów na terenie restauracji. Zarówno tych oficjalnych – dla firmy, jak i prywatnych takich jak bankiety i przyjęcia weselne przygotowywane na zmówienie indywidualnych Gości.

Zapewniamy specjalnie ułożone menu, oryginalny, odpowiedni do okazji wystrój, muzykę na żywo oraz obsługę fotograficzną. W technologii produkcji potraw używamy tylko i wyłącznie składników naturalnych.